Co się dzieje?

Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
Budda. Dzieciak ’98 Cały Film

Budda. Dzieciak ’98 Cały Film

Mar. 21, 2024
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Opis

Budda. Dzieciak ’98 Cały Film Online

Gdzie obejrzeć film Budda. Dzieciak ’98 Cały Film w 2024 roku?

Film „Budda. Dzieciak ’98 Cały Film” w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i Kamila „Budda” Labuddy miał premierę kinową 21 marca 2024 roku. Spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, stając się również jednym z najbardziej kasowych polskich filmów dokumentalnych wszechczasów.

Obecnie film nie jest dostępny na platformach VOD, ale można go wypożyczyć lub zakupić na płytach DVD i Blu-ray. Dostępne są również cyfrowe kopie filmu na oficjalnej stronie internetowej Budda.

Przykładowe strony, gdzie można zakupić film:, Oficjalna strona Buddy, DVDmax, Empik, Allegro

Opis Fabuły

Film dokumentalny „Budda. Dzieciak ’98 Cały Film” opowiada historię Kamila Labuddy, znanego polskiego youtubera o pseudonimie „Budda”. Labudda zyskał ogromną popularność w serwisie YouTube dzięki swoim filmom o tematyce motywacyjnej jak i również rozwojowej.

Dokument rozpoczyna się w szczególności od przedstawienia dzieciństwa Labuddy, dorastania w małej miejscowości na Podlasiu i jego pierwszych kroków w świecie YouTube. Film śledzi jego drogę do sukcesu, ukazując m.in. momenty zwrotne w jego karierze, takie jak:

Współpraca z ekipą Abstrachuje: Labudda dołączył do ekipy Abstrachuje w 2016 roku, co znacząco zwiększyło jego rozpoznawalność.

Stworzenie własnego kanału: W 2018 roku Labudda założył własny kanał „Budda”. Następnie szybko stał się jednym z najpopularniejszych kanałów motywacyjnych w Polsce.

Publikacja książki „Pokonaj siebie”: W 2020 roku Labudda wydał książkę „Pokonaj siebie”, która stała się bestsellerem.

Film ukazuje również zmagania youtubera z ciemną stroną sławy i hejtem. Labudda otwarcie mówi o swoich problemach z depresją i lękami, a także o tym, jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami w sieci.

Przykłady zmagań Labuddy z ciemną stroną sławy:

Krytyka ze strony innych youtuberów: Labudda był krytykowany przez innych youtuberów za swój styl życia i prezentowane treści.

Hejt w mediach społecznościowych: Labudda regularnie otrzymuje negatywne komentarze i groźby w mediach społecznościowych.

Problemy z depresją i lękami: Labudda otwarcie mówi o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym, które nasiliły się pod wpływem presji i hejtu.

Podsumowanie

„Budda. Dzieciak ’98” to szczery i poruszający film o człowieku, który zrealizował swoje marzenia, ale musiał też zapłacić za to wysoką cenę. Film stawia pytania o sens życia, znaczenie popularności i wpływ mediów społecznościowych na nasze życie.

Dodatkowe refleksje:

Film jest nie tylko biografią Labuddy, ale również studium współczesnego świata i kondycji człowieka w erze mediów społecznościowych.

„Budda. Dzieciak ’98” to ważny film dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć fenomen popularności youtuberów i wpływ social mediów na nasze życie.

Oryginalny tytuł Budda. Dzieciak '98

Reżyser

Obstawa

Udostępniono1

Podobne tytuły

LEWANDOWSKI – NIEZNANY Cały Film
KUBA Cały Film
20 DNI W MARIUPOLU Cały Film
VERMEER: BLISKO MISTRZA Cały Film

Zostaw komentarz

×
Kolejny Użytkownik...