Co się dzieje?

Źródła wideo 309 Views Zgłoś błąd

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
CIVIL WAR Cały Film

CIVIL WAR Cały Film

Welcome to the frontline.Apr. 10, 2024United States109 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

CIVIL WAR – Cały Film: Wojna Bohaterów w Świecie Pełnym Konfliktów

Zanurz się w mroczny i pełen akcji świat filmu „CIVIL WAR – Cały Film”, gdzie Stany Zjednoczone stoją na krawędzi upadku. Odkryj historię Lee, fotografki wojennej, która wraz z grupą dziennikarzy wyrusza w niebezpieczną podróż do Waszyngtonu, aby przeprowadzić ostatni wywiad z prezydentem.

Gdzie obejrzeć „CIVIL WAR – Cały Film” w 2024?

Film „CIVIL WAR – Cały Film” można przede wszystkim obejrzeć w następujących miejscach:

Platformy VOD: Amazon Prime Video, Player, Chili, Ipla

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play oraz Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film jest dodatkowo dostępny na nośnikach DVD i Blu-ray. Można je także kupić w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Dodatkowe opcje: Możesz również spróbować obejrzeć film w telewizji. Od czasu do czasu jest on emitowany na różnych kanałach, lub poszukać filmu w serwisach streamingowych, które oferują bezpłatne treści.

Pamiętaj!

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Pamiętaj, że oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest w każdym razie nielegalne.

Fabuła filmu „CIVIL WAR – Cały Film”:

Stany Zjednoczone pogrążone są w chaosie. Skorumpowany prezydent sieje w szczególności niezgodę i podżega do walki między obywatelami. W tym mrocznym świecie Lee, doświadczona fotografka wojenna, staje przed wyzwaniem, które może kosztować ją życie.

Wraz z grupą odważnych dziennikarzy wyrusza w niebezpieczną podróż do Waszyngtonu, będącego epicentrum dramatycznych wydarzeń. Ich celem jest przeprowadzenie ostatniego wywiadu z prezydentem, w którym chcą ujawnić prawdę o jego poczynaniach.

Podczas tej misji Lee staje się mentorką dla młodej i ambitnej dziennikarki Jessie, która pragnie zdobyć doświadczenie w tym niebezpiecznym zawodzie. Obie kobiety wspólnie stawiają czoła licznym niebezpieczeństwom i odkrywają sekrety, które mogą zmienić bieg historii.

Ten film to trzymający w napięciu thriller polityczny z elementami dramatu. Film porusza ważne kwestie moralne i skłania do refleksji nad konsekwencjami władzy i korupcji.

Dodatkowe informacje:

Produkcja otrzymał wiele pozytywnych recenzji od krytyków. Chwalono go za realistyczny obraz wojny domowej, świetną grę aktorską i trzymającą w napięciu fabułę.

Film jest dedykowany wszystkim, którzy interesują się historią Stanów Zjednoczonych, filmami akcji i trzymającymi w napięciu thrillerami.

Podsumowanie:

„CIVIL WAR – Cały Film” to obowiązkowy seans dla każdego, kto chce poznać mroczną stronę władzy i odwagę tych, którzy walczą o prawdę.

CIVIL WAR Cały Film
CIVIL WAR Cały Film
CIVIL WAR Cały Film
CIVIL WAR Cały Film
CIVIL WAR Cały Film
CIVIL WAR Cały Film
CIVIL WAR Cały Film
CIVIL WAR Cały Film
CIVIL WAR Cały Film
CIVIL WAR Cały Film
Oryginalny tytuł Civil War
Ocena IMDb 7.2 471 głosów

Reżyser

Alex Garland
Reżyser

Obstawa

Udostępniono1

Podobne tytuły

GWIEZDNE WOJNY: SKYWALKER- ODRODZENIE Cały Film
The Passion of the Christ
ATLAS Cały Film
EILEEN Cały Film
STRAŻNICY GALAKTYKI: CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA Cały Film
Killer
Priscilla Cały Film
Godzilla Minus One Cały Film
Chłopi Cały Film
BEZSENNOŚĆ WE DWOJE Cały Film
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2 Cały Film
The Shawshank Redemption

Zostaw komentarz

×
Kolejny Użytkownik...