Co się dzieje?

Źródła wideo 50 Views Zgłoś błąd

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
BLISKO Cały Film

BLISKO Cały Film

Nov. 01, 2022Belgium104 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

BLISKO Cały Film Online: Przyjaźń na Próbę

Przygotuj się na poruszającą historię o dorastaniu i sile przyjaźni w filmie „BLISKO Cały Film”. Film śledzi losy dwóch 13-letnich chłopców, Léo i Rémi, których bliska relacja zostaje wystawiona na próbę w obliczu wyzwań dorastania.

Gdzie obejrzeć ten film w 2024 roku:

Platformy VOD: Netflix

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play, Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film jest dodatkowo dostępny na płytach DVD i Blu-ray. Można je kupić także w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Pamiętaj, że:

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest w każdym razie nielegalne.

Fabuła filmu „BLISKO Cały Film”:

Nierozerwalna więź: Najpierw film rozpoczyna się od ukazania silnej przyjaźni Léo i Rémi. Chłopcy ponadto dorastają razem, dzieląc się radościami i smutkami. Są dla siebie niczym bracia, wspierając się również w trudnych chwilach i świętując wspólne sukcesy.

Pierwsze zgrzyty: Ich bliska relacja zostaje wystawiona na próbę, gdy Léo zaczyna dojrzewać i interesować się dziewczynami. Zauroczenie nową koleżanką z klasy powoduje, że stopniowo zaniedbuje w tym samym czasie Rémi, spędzając z nim coraz mniej czasu.

Zawiść i plotki: Rémi czuje się odrzucony i zaczyna zazdrościć Léo jego nowej znajomości. Atmosferę podgrzewają plotki i docinki ze strony innych uczniów, którzy nie akceptują bliskiej relacji chłopców.

Próba odnalezienia siebie: Léo zmaga się z rozterkami typowymi dla nastolatka. Pragnie odnaleźć własną tożsamość i miejsce w grupie, co prowadzi do konfliktów z Rémi i narastającego napięcia między nimi.

Kryzys przyjaźni: W pewnym momencie dochodzi do kryzysu, który stawia pod znakiem zapytania dalsze losy ich przyjaźni. Chłopcy muszą stanąć w obliczu prawdy o swoich uczuciach i dokonać trudnych wyborów.

Ważne sceny i wątki:

Sceny wspólnych zabaw Léo i Rémi, ukazujące ich silną więź i radość z przebywania ze sobą. Moment, w którym Léo zaczyna interesować się dziewczynami i zaniedbuje Rémi, co staje się początkiem konfliktu. Plotki i docinki ze strony innych uczniów, które podsycają zawiść i niepewność między chłopcami. Scena kłótni Léo i Rémi, podczas której ujawniają się skrywane żale i frustracje. Moment pojednania i próba odbudowania nadszarpniętej przyjaźni.

Podsumowanie:

„BLISKO Cały Film” to kameralny i poruszający film o dorastaniu, przyjaźni i pierwszych miłosnych dylematach. Film ukazuje w realistyczny sposób wyzwania, z jakimi borykają się nastolatki, i skłania do refleksji nad znaczeniem prawdziwej przyjaźni.

BLISKO Cały Film
BLISKO Cały Film
BLISKO Cały Film
BLISKO Cały Film
BLISKO Cały Film
BLISKO Cały Film
BLISKO Cały Film
BLISKO Cały Film
BLISKO Cały Film
BLISKO Cały Film
Oryginalny tytuł Close
Ocena IMDb 7.8 33,764 głosów
Ocena TMDb 7.8 614 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

FABELMANOWIE Cały Film
Gran Torino
FURIOZA Cały Film
Priscilla Cały Film
CZERWONE MAKI Cały Film
A Ghost Story
ASTEROID CITY Cały Film
The Wolf of Wall Street
Pajęczyna
Titanic
King Kong
W NICH CAŁA NADZIEJA Cały Film

Zostaw komentarz

×
Kolejny Użytkownik...