Co się dzieje?

Źródła wideo 14 Views Zgłoś błąd

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film

EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film

Do you believe?Oct. 04, 2023United States111 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Streszczenie

EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film Online: Mroczna Historia Odkrywania Zła

Przygotuj się na przerażające spotkanie ze złem w filmie „EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film”. Odkryj mroczną historię Victora Fieldinga (Leslie Odom Jr.), ojca samotnie wychowującego córkę Angelę (Lidya Jewett). Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy Angela i jej przyjaciółka Katherine (Olivia Marcum) znikają w lesie, a po trzech dniach powracają bez pamięci o tym, co się wydarzyło.

Gdzie obejrzeć „EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film” w 2024?

Platformy VOD: Amazon Prime Video, Player, Chili, Ipla

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play oraz Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film jest dostępny także na płytach DVD i Blu-ray. Można je oczywiście kupić w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Dodatkowe opcje: Możesz również aczkolwiek spróbować obejrzeć film w telewizji. Od czasu do czasu jest on emitowany na różnych kanałach, lub poszukać filmu w serwisach streamingowych, które oferują bezpłatne treści.

Pamiętaj, że:

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Pamiętaj, że oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest w każdym razie nielegalne.

Fabuła filmu „EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film”:

Wprowadzenie:

Film „Egzorcysta: Wyznawca Cały Film” rozpoczyna się od przedstawienia Victora Fieldinga (Leslie Odom Jr.), ojca samotnie wychowującego córkę Angelę (Lidya Jewett). Mieszkają w spokojnej okolicy, prowadząc szczęśliwe i poukładane życie. Jednak pewnego dnia ich sielanka zostaje brutalnie przerwana.

Zaginięcie i powrót:

Angela i jej najlepsza przyjaciółka Katherine (Olivia Marcum) wybierają się na spacer do pobliskiego lasu. Po kilku godzinach nieobecności Victor zaczyna się martwić. Rozpoczyna poszukiwania, ale nigdzie nie udaje mu się ich znaleźć. Dopiero po trzech dniach dziewczyny powracają do domu, ale ich zachowanie jest dziwne i przerażające. Nie pamiętają, co się z nimi działo w lesie, a ich ciała pokrywają tajemnicze rany.

Pierwsze oznaki zła:

Zaniepokojony Victor obserwuje coraz więcej niepokojących zmian w zachowaniu Angeli. Dziewczynka staje się agresywna, ma koszmary i wykazuje nienaturalną siłę. W domu zaczynają dziać się dziwne zjawiska – przedmioty przesuwają się same, słychać niewytłumaczalne dźwięki, a w powietrzu unosi się gęsta atmosfera strachu.

Walka z demonem:

Chris rozpoczyna obserwację Angeli i szybko zdaje sobie sprawę, że dziewczyna jest opętana przez demona. Rozpoczyna się walka dobra ze złem, w której Chris wykorzystuje swoją wiedzę i wiarę, aby uwolnić Angelę od demonicznej siły. Victor, choć początkowo sceptyczny, staje się świadkiem niewiarygodnych wydarzeń i musi zmierzyć się z własnymi demonami przeszłości.

Kulminacja i finał:

Podczas dramatycznego egzorcyzmu Chris staje twarzą w twarz z potężnym demonem. W obliczu zła musi sięgnąć do głębi swoich sił, aby ocalić Angelę i pokonać mroczne moce. Film kończy się sceną, która pozostawia widza z wieloma pytaniami i refleksjami na temat natury dobra i zła, wiary i granicy ludzkiej wytrzymałości.

Podsumowanie:

Film „EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film” to trzymająca w napięciu opowieść o walce dobra ze złem, o sile wiary i o granicach ludzkiej wytrzymałości. To mroczny horror, który nie tylko przestraszy, ale również zmusi do refleksji nad naturą zła i rolą wiary w życiu człowieka.

EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
EGZORCYSTA: WYZNAWCA Cały Film
Oryginalny tytuł The Exorcist: Believer
Ocena IMDb 4.8 39,272 głosów
Ocena TMDb 6 891 głosów

Reżyser

Obstawa

Leslie Odom Jr. isVictor Fielding
Victor Fielding
Lidya Jewett isAngela Fielding
Angela Fielding
Olivia O'Neill isKatherine West
Katherine West
Ann Dowd isNurse Ann Brooks
Nurse Ann Brooks
Jennifer Nettles isMiranda West
Miranda West
Raphael Sbarge isPastor Don Revans
Pastor Don Revans
E.J. Bonilla isFather Maddox
Father Maddox
Ellen Burstyn isChris MacNeil
Chris MacNeil
Udostępniono0

Podobne tytuły

GDY RODZI SIĘ ZŁO Cały Film
EGZORCYSTA PAPIEŻA Cały Film
GNIAZDO PAJĄKA Cały Film
Dwie Minuty Do Piekła Cały Film
Saw IV
Death Becomes Her
Pięć Koszmarnych Nocy Cały Film
M3GAN Cały Film
PEARL Cały Film
KRZYK VI Cały Film
Saw II
MARTWE ZŁO: PRZEBUDZENIE Cały Film

Zostaw komentarz

×
Kolejny Użytkownik...