Co się dzieje?

Źródła wideo 63 Views Zgłoś błąd

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
JOHNNY Cały Film

JOHNNY Cały Film

Sep. 23, 2022Poland120 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

JOHNNY Cały Film Online: Opowieść o Nadziei, Miłości i Drugiej Szansie

Przygotuj się na poruszającą podróż do świata hospicjum i odkryj historię, która odmieni Twoje spojrzenie na życie. Film „JOHNNY Cały Film” to oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o Patryku Galewskim, chłopaku, który nie miał łatwego startu w życiu, a dzięki spotkaniu z ks. Janem Kaczkowskim odnalazł sens i nadzieję.

Gdzie obejrzeć ten film w 2024?

Film JOHNNY Cały Film można z pewnością obejrzeć w następujących miejscach:

Platformy VOD: Netflix, Player, Chili, Ipla

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play oraz Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film jest dodatkowo dostępny na płytach DVD i Blu-ray. Można je kupić także w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Dodatkowe opcje: Możesz również spróbować obejrzeć film w telewizji. Od czasu do czasu jest on emitowany na różnych kanałach, lub poszukać filmu w serwisach streamingowych, które oferują bezpłatne treści.

Pamiętaj, że:

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Pamiętaj, że oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest w każdym razie nielegalne.

Fabuła filmu „JOHNNY Cały Film”:

Wczesne lata: Najpierw film rozpoczyna się od przedstawienia młodości Patryka Galewskiego, dorastającego w trudnych warunkach. Widzimy jego problemy rodzinne, ucieczkę w alkohol i drobne przestępstwa.

Spotkanie z ks. Janem: Przełomowym momentem w życiu Patryka jest włamanie do domku letniskowego, gdzie poznaje ks. Jana Kaczkowskiego. Sąd nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, prowadzonym przez charyzmatycznego duchownego.

Hospicjum: Patryk początkowo niechętnie angażuje się w pomoc chorym, ale z czasem otwiera się na ich cierpienie i potrzeby. Doświadcza prawdziwej przyjaźni i uczy się empatii.

Ks. Jan Kaczkowski: Film ukazuje niezwykłą osobowość ks. Jana, jego zaangażowanie w pomoc chorym i chęć niesienia nadziei. Ksiądz Jan staje się dla Patryka mentorem i ojcem duchownym.

Choroba ks. Jana: Niedługo później ks. Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk staje przed wyzwaniem opieki nad umierającym przyjacielem.

Druga szansa: Film pokazuje przemianę Patryka, który z zagubionego chłopaka staje się odpowiedzialnym mężczyzną. Doświadczenia z hospicjum dają mu drugą szansę na życie.

Podsumowanie:

Film „JOHNNY Cały Film” to poruszająca historia o sile ludzkiego ducha, odnalezieniu sensu życia i mocy przebaczenia. To opowieść o przyjaźni, miłości i nadziei, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów.

JOHNNY Cały Film
JOHNNY Cały Film
JOHNNY Cały Film
Oryginalny tytuł Johnny
Ocena IMDb 7.1 2,481 głosów
Ocena TMDb 7.407 70 głosów

Reżyser

Obstawa

Dawid Ogrodnik isPriest Jan Kaczkowski
Priest Jan Kaczkowski
Piotr Trojan isPatryk Galewski
Patryk Galewski
Joachim Lamża isRoman Zalewski
Roman Zalewski
Anna Dymna isHelena Kaczkowska
Helena Kaczkowska
Witold Dębicki isJózef
Józef "Ziuk" Kaczkowski
Udostępniono0

Podobne tytuły

ASTEROID CITY Cały Film
TETRIS Cały Film
Maestro Cały Film
The Marksman
KOLEJNE 365 DNI Cały Film
BLISKO Cały Film
MÓJ DŁUG Cały Film
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2 Cały Film
The Wolf of Wall Street
BEZSENNOŚĆ WE DWOJE Cały Film
INSTYNKT Cały Film
TOP GUN: MAVERICK Cały Film

Zostaw komentarz

×
Kolejny Użytkownik...