Co się dzieje?

Źródła wideo 26 Views Zgłoś błąd

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
MIŁOŚĆ JEST BLISKO Cały Film

MIŁOŚĆ JEST BLISKO Cały Film

Feb. 11, 2022Poland103 Min.N/A
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Streszczenie

MIŁOŚĆ JEST BLISKO Cały Film Online: Opowieść o Dwóch Światach, Trzech Sercach i Szukaniu Szczęścia

Przygotuj się na ciepłą i humorystyczną opowieść o miłosnych perypetiach dwojga sąsiadów w filmie „MIŁOŚĆ JEST BLISKO Cały Film”. Odkryj losy Natalii i Adama, którzy szukając szczęścia w ramionach innych osób, nie dostrzegają prawdziwej miłości tuż obok siebie.

Gdzie obejrzeć ten film w 2024?

Film MIŁOŚĆ JEST BLISKO Cały Film można z pewnością obejrzeć w następujących miejscach:

Platformy VOD: Netflix, Player, Chili, Ipla

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play oraz Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film jest dodatkowo dostępny na płytach DVD i Blu-ray. Można je kupić także w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Dodatkowe opcje: Możesz również spróbować obejrzeć film w telewizji. Od czasu do czasu jest on emitowany na różnych kanałach, lub poszukać filmu w serwisach streamingowych, które oferują bezpłatne treści.

Pamiętaj, że:

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest w każdym razie nielegalne.

Fabuła filmu „MIŁOŚĆ JEST BLISKO Cały Film”:

Sąsiedzi i przyjaciele: Natalia i Adam znają się od dziecka. Dorastali razem, mieszkają obok siebie i dzielą wspólne pomieszczenia w swoich mieszkaniach. Ich relacja jest oparta na przyjaźni i wzajemnym wsparciu.

Pragnienie miłości: Natalia, samotna matka, pragnie stabilizacji i mężczyzny, który będzie oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka nowych wyzwań i pragnie przeżyć ekscytującą przygodę.

Nowe znajomości: Na drodze Natalii i Adama stają nowe osoby. Natalia poznaje Brunona, bogatego dentystę, który gotowy jest spełniać wszystkie jej marzenia. Adam z kolei spotyka Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która obiecuje mu niezapomniane przygody.

Dylematy i rozterki: Pomimo początkowego entuzjazmu, Natalia i Adam zaczynają wątpić w swoje wybory. Z jednej strony czują pociąg do nowych partnerów, z drugiej strony coraz bardziej doceniają obecność i bliskość swoich wieloletnich przyjaciół.

Szukanie prawdziwej miłości: W obliczu różnych perypetii i nieoczekiwanych zwrotów akcji, Natalia i Adam stopniowo odkrywają, że prawdziwa miłość jest bliżej, niż myśleli. Być może szczęście czeka tuż obok, za ścianą, w ramionach osoby, którą doskonale znają.

Podsumowanie:

Film „MIŁOŚĆ JEST BLISKO Cały Film” to urocza i zabawna opowieść o tym, jak łatwo przegapić prawdziwą miłość, szukając jej gdzie indziej. To historia o przyjaźni, bliskości i sile uczucia, które potrafi rozkwitnąć nawet w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Film z pewnością spodoba się wszystkim widzom, którzy szukają ciepłej i optymistycznej komedii romantycznej.

Oryginalny tytuł Miłość jest blisko
Ocena IMDb 4.6 104 głosów
Ocena TMDb 5.4 5 głosów

Reżyser

Obstawa

Udostępniono0

Podobne tytuły

Deadpool: No Good Deed
CRUELLA Cały Film
ENOLA HOLMES 2 Cały Film
Maestro Cały Film
Biedne Istoty Cały Film
One Day
TO NIE WYPANDA Cały Film
Uwierz w Mikołaja Cały Film
FABELMANOWIE Cały Film
KOLEJNE 365 DNI Cały Film
TYLKO NIE TY Cały Film
KOT W BUTACH: OSTATNIE ŻYCZENIE Cały Film

Zostaw komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

×
Kolejny Użytkownik...