Co się dzieje?

Źródła wideo 24 Views Zgłoś błąd

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
NAZYWAM SIĘ VENDETTA Cały Film

NAZYWAM SIĘ VENDETTA Cały Film

Nov. 30, 2022Italy90 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Streszczenie

NAZYWAM SIĘ VENDETTA Cały Film Online: Historia Zemsty i Odkrywania Tajemnic

Przygotuj się na mrożącą krew w żyłach opowieść o zemście i odkrywaniu rodzinnych tajemnic w filmie „NAZYWAM SIĘ VENDETTA Cały Film”. Ta włoska produkcja zabierze Cię w podróż do świata kalabryjskiej mafii N’dranghety, gdzie młoda dziewczyna staje w obliczu brutalnej rzeczywistości i podejmuje walkę o sprawiedliwość.

Gdzie obejrzeć ten film w 2024 roku:

Platformy VOD: Netflix, Player, Chili, Ipla

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play, Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film jest dodatkowo dostępny na płytach DVD i Blu-ray. Można je kupić także w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Dodatkowe opcje: Możesz również spróbować obejrzeć film w telewizji. Od czasu do czasu jest on emitowany na różnych kanałach, lub poszukać filmu w serwisach streamingowych, które oferują bezpłatne treści.

Pamiętaj, że:

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Pamiętaj, że oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest w każdym razie nielegalne.

Fabuła filmu „NAZYWAM SIĘ VENDETTA Cały Film”:

Sielskie życie z mroczną tajemnicą: Sofia, 16-letnia dziewczyna mieszkająca w słonecznej Kalabrii, z pozoru wiedzie normalne życie. Uwielbia hokej, spędza czas z przyjaciółmi i uczy się jeździć terenówką pod okiem troskliwego ojca, Santo. Następnie pewnego dnia, łamiąc jego zakaz, publikuje w mediach społecznościowych zdjęcie zrobione mu z ukrycia. Ten pozornie niegroźny czyn staje się początkiem tragedii.

Brutalna napaść: Dwóch przestępców, wykorzystując zdjęcie Sofii, namierza dom rodziny. W brutalnym ataku ginie matka dziewczyny, a wujek zostaje ciężko ranny. Świat Sofii ponadto wali się w gruzach. Okazuje się, że jej ojciec nie jest tym, kim wydawał się być.

Mroczna przeszłość Santo: Pod wpływem traumy i żalu Sofia odkrywa skrywaną przez lata przeszłość ojca. Dowiaduje się o jego powiązaniach z kalabryjską mafią N’dranghetą i o mrocznych sekretach z jego młodości. W obliczu straty i żalu dziewczyna postanawia sprzymierzyć się z ojcem i wspólnie dążyć do zemsty na mordercach.

Droga do zemsty: „NAZYWAM SIĘ VENDETTA Cały Film” to nie tylko opowieść o krwawej zemście. Film ukazuje również mroczny świat mafii, gdzie panuje brutalność, korupcja i brak skrupułów. Sofia staje przed wieloma wyzwaniami i dylematami moralnymi, walcząc z pragnieniem sprawiedliwości i bolesną przeszłością. Podczas swojej podróży dziewczyna poznaje prawdziwe znaczenie rodziny, lojalności i ceny zemsty.

Podsumowanie:

„NAZYWAM SIĘ VENDETTA Cały Film” to trzymający w napięciu thriller psychologiczny z elementami dramatu. Film porusza ważne tematy, takie jak mafia, zemsta, rodzinne sekrety i siła do walki o sprawiedliwość. To poruszająca historia o dziewczynie, która musi dorosnąć w brutalnym świecie i dokonać trudnych wyborów.

NAZYWAM SIĘ VENDETTA Cały Film
NAZYWAM SIĘ VENDETTA Cały Film
Oryginalny tytuł Il mio nome è vendetta
Ocena IMDb 5.5 5,765 głosów
Ocena TMDb 6.637 562 głosów

Reżyser

Cosimo Gomez
Reżyser

Obstawa

Remo Girone isAngelo Lo Bianco
Angelo Lo Bianco
Alessio Praticò isMichele Lo Bianco
Michele Lo Bianco
Francesco Villano isRudi Crisarà
Rudi Crisarà
Mauro Lamanna isMarino Gallo
Marino Gallo
Sinja Dieks isIngrid Gruber
Ingrid Gruber
Luca Zamperoni isPatrick Gruber
Patrick Gruber
Udostępniono0

Podobne tytuły

ABIGAIL Cały Film
Mortal Kombat Legends: Cage Match Cały Film
GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE, TAM BABY POŚLE 2 Cały Film
DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU Cały Film
Piła X Cały Film
Deadpool
SISU Cały Film
Golda Cały Film
INFINITE STORM Cały Film
The Equalizer
MORTAL KOMBAT Cały Film
The Equalizer 2

Zostaw komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

×
Kolejny Użytkownik...