Co się dzieje?

Źródła wideo 25 Views Zgłoś błąd

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
POKUSA Cały Film

POKUSA Cały Film

Will you succumb?Jan. 27, 2023Poland98 Min.N/A
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Streszczenie

POKUSA Cały Film Online: Niebezpieczna Gra w Wielkim Świecie

Przygotuj się na mroczną i wciągającą historię o ambicji, pokusie i zdradzie w filmie „POKUSA Cały Film”. Atrakcyjna i ambitna Inez staje w obliczu niebezpiecznych wyzwań w świecie celebrytów, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje.

Gdzie obejrzeć ten film w 2024 roku:

Platformy VOD: Netflix, Player, Chili, Ipla

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play, Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film jest dodatkowo dostępny na płytach DVD i Blu-ray. Można je kupić oczywiście w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Dodatkowe opcje: Możesz również spróbować obejrzeć film w telewizji. Od czasu do czasu jest on emitowany na różnych kanałach, lub poszukać filmu także w serwisach streamingowych, które oferują bezpłatne treści.

Pamiętaj, że:

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest w każdym razie nielegalne.

Fabuła filmu „POKUSA Cały Film”:

Marzenie o wielkiej karierze: Inez, młoda i ambitna dziewczyna, pragnie zostać dziennikarką. Swoją szansę widzi w pracy dla popularnego serwisu śledzącego życie gwiazd.

Zderzenie z rzeczywistością: Praca w świecie celebrytów okazuje się daleka od wyobrażeń Inez. Musi zmierzyć się z bezwzględną konkurencją, seksistowskim podejściem szefa i mrocznymi sekretami gwiazd.

Niebezpieczna relacja: Inez otrzymuje zadanie napisania artykułu o Maksie, znanym piłkarzu. Zafascynowana jego sławą, stopniowo ulega jego urokowi. Nieświadoma wkracza w niebezpieczną grę.

Tajemnice i kłamstwa: Im głębiej Inez poznaje świat Maksa, tym więcej odkrywa mrocznych tajemnic. Staje przed dylematem: ujawnić prawdę i narazić się na niebezpieczeństwo, czy chronić idola i żyć w kłamstwie.

Walka o prawdę: Inez musi dokonać trudnych wyborów. Stawka jest wysoka – nie tylko jej kariera, ale także bezpieczeństwo i moralne wartości.

Podsumowanie:

„POKUSA Cały Film” to trzymający w napięciu thriller psychologiczny, który zmusza do refleksji nad blaskiem i cieniami świata celebrytów. Film porusza ważne problemy, takie jak manipulacja, wykorzystywanie władzy i moralne dylematy.

POKUSA Cały Film
POKUSA Cały Film
POKUSA Cały Film
POKUSA Cały Film
POKUSA Cały Film
POKUSA Cały Film
POKUSA Cały Film
Oryginalny tytuł Pokusa
Ocena IMDb 2.8 329 głosów
Ocena TMDb 5.5 35 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

GRA FORTUNY Cały Film
Anatomy of a Fall
TETRIS Cały Film
Joker
KRYPTONIM POLSKA Cały Film
OPERACJA NAPOLEON Cały Film
MÓW DO MNIE! Cały Film
Piękna Katastrofa Cały Film
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
John Wick: Chapter 3 – Parabellum
Priscilla Cały Film
The Twilight Saga: Eclipse

Zostaw komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

×
Kolejny Użytkownik...