Co się dzieje?

Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
Polowanie Cały Film

Polowanie Cały Film

Nov. 10, 2023PolandN/A
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Streszczenie

POLOWANIE: Cały Film Online: Opowieść o Odwadze, Sprawiedliwości i Walce z Układem

Przygotuj się zwłaszcza na trzymający w napięciu thriller polityczny z produkcją „POLOWANIE: Cały Film”. Odkryj mroczną historię Michała Króla, który w imię sprawiedliwości staje do walki z wszechmocnym układem w małym miasteczku.

Gdzie obejrzeć „POLOWANIE: Cały Film” w 2024?

Film „POLOWANIE: Cały Film” można obejrzeć w następujących miejscach:

Platformy VOD: Netflix, Player, Chili, Ipla

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play, Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film oczywiście jest dostępny na płytach DVD i Blu-ray. Można ponadto je kupić w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Dodatkowe opcje:

Możesz również spróbować obejrzeć film w telewizji. Od czasu do czasu jest on emitowany na różnych kanałach. Poszukaj filmu również w serwisach streamingowych, które oferują bezpłatne treści.

Pamiętaj, że:

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest oczywiście nielegalne.

Fabuła filmu „POLOWANIE”:

Wstęp:

Michał Król, szanowany przedsiębiorca z małego miasteczka Kamieńsk, znany z uczciwości i prawości, zostaje wybrany na burmistrza. Zdeterminowany, by wykorzenić korupcję i nepotyzm trapiący lokalną administrację, staje się nadzieją dla mieszkańców zmęczonych wszechobecnym układem.

Narastający konflikt:

Wkrótce Król odkrywa mroczną sieć powiązań między skorumpowanymi urzędnikami, lokalnymi biznesmenami i mafią. Z pomocą ambitnej dziennikarki Ewy Mazurek ujawnia nielegalne przetargi, wyprowadzanie pieniędzy z budżetu miasta i powiązania władz z przestępczością zorganizowaną.

Próby zastraszenia:

Walka o prawdę staje się coraz bardziej niebezpieczna. Król i Mazurek są nękani, zastraszani, a nawet atakowani. W obawie o życie bliskich Król musi ukryć żonę i córkę, co pogłębia jego poczucie osamotnienia i frustracji.

Zdrady i nieoczekiwane sojusze:

Wśród urzędników i mieszkańców Kamieńska dochodzi do rozłamu. Niektórzy, zniechęceni korupcją i nadużyciami władzy, okazują się gotowi wspierać Króla. Zaskakującym sojusznikiem staje się również były gangster, chcący zerwać z przeszłością i naprawić swoje błędy.

Kulminacja:

W obliczu coraz większych dowodów korupcji, Król staje przed szansą ostatecznego rozbicia układu. Zorganizowany przez niego protest mieszkańców przeradza się w masowe demonstracje, a władze centralne zostają zmuszone do interwencji.

Epilog:

Po aresztowaniu skorumpowanych urzędników i ujawnieniu całej afery, Król staje się symbolem walki z układem. Mimo poniesionych strat i traumatycznych przeżyć, odzyskuje wiarę w ludzi i kontynuuje misję budowania sprawiedliwego i transparentnego społeczeństwa.

Dodatkowe wątki:

Historia młodego policjanta, który początkowo sceptycznie nastawiony do Króla, stopniowo staje się jego lojalnym poplecznikiem. Wątek romantyczny między Michałem a Ewą, ujawniający siłę i kruchość ludzkich relacji w obliczu ekstremalnych wydarzeń. Portret psychologiczny skorumpowanego urzędnika, ukazujący jego motywacje i wewnętrzne rozterki.

Poszerzenie kontekstu:

Film osadzony jest w realiach współczesnej Polski, nawiązując do problemów korupcji i nepotyzmu trapiących polską scenę polityczną. Twórcy filmu wykorzystują również wątki historyczne, nawiązując do czasów Solidarności i walki z komunizmem. Film staje się pretekstem do refleksji nad kondycją polskiej demokracji, rolą społeczeństwa obywatelskiego i znaczeniem moralnych wartości w życiu publicznym.

Podsumowanie:

Film „POLOWANIE” to nie tylko trzymający w napięciu thriller polityczny, ale również poruszająca historia o odwadze, poświęceniu i sile ludzkich wartości. Pokazuje, że walka z układem jest możliwa, ale wymaga ogromnej determinacji i zaangażowania. Film udowadnia również, że nawet w małych społecznościach można zbudować silny ruch na rzecz sprawiedliwości i dobra wspólnego.

Polowanie Cały Film
Polowanie Cały Film
Polowanie Cały Film
Polowanie Cały Film
Polowanie Cały Film
Polowanie Cały Film
Polowanie Cały Film
Oryginalny tytuł Polowanie
Ocena IMDb 6.3 55 głosów
Ocena TMDb 7.5 2 głosów

Reżyser

Obstawa

Michał Czernecki isMichał Król
Michał Król
Artur Barciś isRoman Huss
Roman Huss
Kamila Kamińska isRoksana Huss
Roksana Huss
Ewa Kasprzyk isjudge Gabriela Czubaj
judge Gabriela Czubaj
Piotr Cyrwus isforester Mieczysław Popiel
forester Mieczysław Popiel
Krzysztof Janczar ismayor Adam Sierecki
mayor Adam Sierecki
Paweł Okoński isprosecutor Falski
prosecutor Falski
Udostępniono0

Podobne tytuły

GIRL IN THE BASEMENT Cały Film
Pszczelarz Cały Film
Smile
Fast & Furious 6
NA ZŁEJ DRODZE Cały Film
Demeter: Przebudzenie Zła Cały Film
Fast X
Godzilla vs. Kong
EGZORCYSTA PAPIEŻA Cały Film
BUNKIER STRACHU Cały Film
TETRIS Cały Film
KRZYK VI Cały Film

Zostaw komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

×
Kolejny Użytkownik...