Co się dzieje?

Źródła wideo 10 Views Zgłoś błąd

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
TOTEM Cały Film

TOTEM Cały Film

Sep. 07, 2023Mexico95 Min.N/A
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Streszczenie

TOTEM Cały Film Online: Wzruszająca Historia o Rodzinnych Więzach

Odkryj „TOTEM Cały Film”, wyjątkowy film nagrodzony na Berlinale, który porusza serca i skłania do refleksji. Zanurz się w opowieści o sile rodzinnych więzów w obliczu nadchodzącego pożegnania i poznaj historię, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Gdzie obejrzeć „TOTEM Cały Film” w 2024?

Platformy VOD: Amazon Prime Video, Player, Chili, Ipla

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play oraz Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film jest dostępny także na płytach DVD i Blu-ray. Można je kupić oczywiście w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Dodatkowe opcje: Możesz również aczkolwiek spróbować obejrzeć film w telewizji. Od czasu do czasu jest on emitowany na różnych kanałach, lub poszukać filmu w serwisach streamingowych, które oferują bezpłatne treści.

Pamiętaj, że:

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Pamiętaj, że oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest w każdym razie nielegalne.

Fabuła filmu „TOTEM Cały Film”:

Akcja filmu „TOTEM Cały Film” rozgrywa się w słonecznym Meksyku, gdzie życie rodziny Reyes płynie spokojnym rytmem. W domu panuje gwar i śmiech, a każdy dzień wypełniony jest radością i ciepłem rodzinnych więzi. Na horyzoncie zbliżają się urodziny ojca, a Sol, siedmioletnia dziewczynka, z utęsknieniem wyczekuje tej wyjątkowej uroczystości.

Przygotowania do imprezy urodzinowej ojca stają się pretekstem do obserwacji fascynującego mikrokosmosu rodziny Reyes. Poznajemy barwne charaktery domowników, ich sekrety i skrywane pragnienia. Wśród nich natomiast znajduje się babcia, przepełniona mądrością życiową, wujek, wieczny optymista i matka, silna i oddana swojej rodzinie.

Jednak nad idylliczną atmosferą unosi się cień nadchodzącego pożegnania. Choroba ojca rzuca wyzwanie całej rodzinie, zmuszając ich do zmierzenia się z trudnymi emocjami i nieuchronnością śmierci. W obliczu tej sytuacji Sol staje się świadkiem niezwykłej siły rodzinnych więzów, która pozwala przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

Podsumowanie:

„TOTEM Cały Film” to nie tylko wzruszająca historia o stracie i żałobie, ale również opowieść o nadziei, miłości i sile ducha. Film pokazuje, jak ważne są relacje z bliskimi i jak wielką moc ma rodzinna miłość w obliczu życiowych wyzwań.

TOTEM Cały Film
TOTEM Cały Film
TOTEM Cały Film
TOTEM Cały Film
TOTEM Cały Film
TOTEM Cały Film
TOTEM Cały Film
TOTEM Cały Film
Oryginalny tytuł Tótem
Ocena IMDb 7.1 2,498 głosów
Ocena TMDb 6.7 42 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

GRA FORTUNY Cały Film
Eileen
PERFECT DAYS Cały Film
TYLKO NIE TY Cały Film
Sisters
CZERWONE MAKI Cały Film
WIELORYB Cały Film
Napoleon Cały Film
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2
Wyfrunięci Cały Film
SALTBURN Cały Film
Joker

Zostaw komentarz

×
Kolejny Użytkownik...