Co się dzieje?

Źródła wideo 179 Views Zgłoś błąd

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Zalety Korzystania:
Dostęp do wyszukania tysięcy filmów i seriali
Polskie wersje językowe w postaci lektora lub dubbingu
Brak limitów na serwerze podczas ładowania
Jednorazowa opłata że zniżką -30% ceny
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film

Zostaw Świat Za Sobą Cały Film

There's no going back to normal.Nov. 22, 2023United States142 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Streszczenie

Zostaw Świat Za Sobą Cały Film Online: Thriller o Przetrwaniu i Nadziei

Przygotuj się na trzymającą w napięciu podróż w nieznane z produkcją „Zostaw Świat Za Sobą Cały Film”. W reżyserii nagrodzonego Sama Esmaila („Mr. Robot”) ten apokaliptyczny thriller zabierze Cię w wir wydarzeń, które zmuszą bohaterów do walki o przetrwanie w obliczu nadciągającej katastrofy.

Gdzie obejrzeć ten film w 2024?

Film „Zostaw Świat Za Sobą Cały Film” można obejrzeć w następujących miejscach:

Platformy VOD: Netflix, HBO Max, Player, Chili, Ipla

Serwisy z filmami na życzenie: Google Play, Apple TV

Płyty DVD i Blu-ray: Film jest dostępny na płytach DVD i Blu-ray. Można je kupić w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Dodatkowe opcje: Możesz również spróbować obejrzeć film w telewizji. Od czasu do czasu jest on emitowany na różnych kanałach. Poszukaj filmu oczywiście też w serwisach streamingowych, które oferują bezpłatne treści.

Pamiętaj:

Oczywiście przed wypożyczeniem lub zakupem filmu w serwisie VOD sprawdź jego dostępność i cenę. Jeśli chcesz obejrzeć film za darmo, śledź strony internetowe i media społecznościowe serwisów VOD, aby być na bieżąco z promocjami. Oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest z pewnością nielegalne.

Fabuła filmu „Zostaw Świat Za Sobą”:

Początek:

Film otwiera idylliczna scena weekendowego poranka. Amanda krząta się w kuchni przygotowując śniadanie z naleśników w kształcie słońca, Clay leniwie popija kawę na tarasie czytając gazetę, a dzieci natomiast beztrosko bawią się w ogrodzie, puszczając kolorowe latawce. Ich sielanka zostaje brutalnie przerwana w środku nocy, gdy do drzwi domu docierają G.H. i Ruth. Ich zdyszane twarze, przestraszone spojrzenia i mokre od deszczu ubrania nie wróżą nic dobrego. W napiętej atmosferze G.H., nerwowo pocierając dłońmi o spodnie, opowiada o tajemniczym cyberataku, który sparaliżował świat. Komunikacja, transport i infrastruktura uległy awarii, tym samym pogrążając świat w chaosie. W tle słychać wyjące syreny karetek pogotowia i łomot policyjnych radiowozów.

Narastająca panika:

Początkowa niedowierzanie ustępuje miejsca panice. Abbott i G.H. gorączkowo przeglądają internet w poszukiwaniu informacji, ale ekrany smartfonów pozostają czarne. Wiadomości z radia są bez wątpienia niepokojące i fragmentaryczne. Słychać jedynie komunikaty o ewakuacji i zaleceniach, aby pozostać w domach. Chaos na ulicach, uciekający w popłochu ludzie i panika w oczach napotkanych sąsiadów potęgują poczucie niepewności i również strachu. Amanda nerwowo sprząta kuchnię, a Clay zaciśniętymi pięściami uderza w stół.

Walka o przetrwanie:

W obliczu nadciągającej katastrofy, obie rodziny stają przed wyzwaniem zapewnienia bezpieczeństwa swoim bliskim. Tymczasem dom nad jeziorem staje się fortecą, w której gromadzą zapasy żywności i wody, uczą się posługiwać bronią i poznają podstawy przetrwania w ekstremalnych warunkach. Atmosfera staje się napięta, a codzienne obowiązki ponadto przeradzają się w walkę o przetrwanie. Amanda z determinacją organizuje spiżarnię, sortując i konserwując żywność, podczas gdy Clay buduje barykady wokół domu i uczy dzieci strzelania z łuku.

Konflikty i napięcia:

Różnice charakterów i priorytetów między obiema rodzinami prowadzą do konfliktów i nieporozumień. Amanda, z natury pedantyczna i skłonna do kontroli, popada w konflikt z Ruth, która rzeczywiście zachowuje spokój i opanowanie. Podczas jednej z kłótni Amanda wreszcie wykrzykuje : „Musimy mieć plan! Nie możemy biernie czekać na śmierć!”, na co Ruth odpowiada: „Czasami przetrwanie to kwestia szczęścia i odrobiny improwizacji”. Clay, z kolei, nie potrafi pogodzić się z utratą dawnego życia i obwinia G.H. za sprowadzenie na nich nieszczęścia. W jednej ze scen Clay oskarża G.H.: „To przez ciebie! To ty sprowadziłeś na nas ten koszmar!”. G.H. z kamienną twarzą odpowiada: „Nikt nie mógł tego przewidzieć. Musimy teraz skupić się na ratowaniu naszych rodzin”.

Tajemnice i sekrety:

W miarę rozwoju akcji odkrywane są sekrety z przeszłości bohaterów. Okazuje się później, że Amanda w młodości była zaangażowana w działalność anarchistyczną, co determinuje jej radykalne podejście do przetrwania. Podczas nocnej warty Amanda wyznaje Ruth: „Wiedziałam, że świat zmierza ku zagładzie. Tylko nikt nie chciał mnie słuchać”. G.H. z kolei skrywa traumatyczne przeżycia z wojny, które rzucają nowe światło na jego twardy i cyniczny charakter. W rozmowie z Clayem G.H. przyznaje: „Widziałem rzeczy, o których nie chcesz wiedzieć. Śmierć i cierpienie są nieodłączną częścią ludzkiej natury”. Te sekrety z przeszłości rzutują na teraźniejsze wybory bohaterów i pogłębiają napięcia między nimi.

Momenty wytchnienia:

W mrocznej atmosferze filmu pojawiają się też momenty wytchnienia i nadziei. Wspólne posiłki przy ognisku, opowieści o przeszłości i gry planszowe stają się okazją do zacieśnienia więzi i budowania wzajemnego zaufania. Dzieci, z naturalną łatwością adaptujące się do nowych sytuacji, bawią się w chowanego wśród drzew i wymyślają gry inspirowane nową rzeczywistością. W jednej ze scen Archie i Rose puszczają papierowe latawce z napisami „Nadzieja” i „Przyszłość”, symbolizując wiarę w lepsze jutro.

Zakończenie:

Film „Zostaw Świat Za Sobą” nie udziela jednoznacznych odpowiedzi na pytania o przyszłość. Bohaterowie pozostają w niepewności co do dalszych losów, ale ich doświadczenia zbliżają ich do siebie i uczą ich znaczenia solidarności i współczucia. W ostatniej scenie filmu widzimy, jak rodziny żegnają się nad brzegiem jeziora. Amanda i Clay dziękują G.H. i Ruth za pomoc, a dzieci obiecują sobie, że kiedyś się odnajdą. Na horyzoncie majaczy sylwetka nadchodzącej burzy, symbolizującej niepewność i wyzwania, które czekają ich w nieznanej przyszłości.

Podsumowanie:

„Zostaw Świat Za Sobą” to nie tylko trzymający w napięciu thriller, ale również poruszająca refleksja nad kondycją ludzką. Film zmusza do zadawania pytań o znaczenie rodziny, wartości i moralne dylematy w obliczu katastrofy. Piękne zdjęcia, sugestywna muzyka i dopracowane kreacje aktorskie budują atmosferę napięcia i grozy, a jednocześnie dają nadzieję na odnalezienie człowieczeństwa w mrocznym świecie.

Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Zostaw Świat Za Sobą Cały Film
Oryginalny tytuł Leave the World Behind
Ocena IMDb 6.5 188,856 głosów
Ocena TMDb 6.476 1,995 głosów

Reżyser

Peter Kohn
Reżyser

Obstawa

Julia Roberts isAmanda Sandford
Amanda Sandford
Mahershala Ali isG.H. Scott
G.H. Scott
Ethan Hawke isClay Sandford
Clay Sandford
Farrah Mackenzie isRose Sandford
Rose Sandford
Charlie Evans isArchie Sandford
Archie Sandford
Alexis Rae Forlenza isDanny's Daughter
Danny's Daughter
Udostępniono0

Podobne tytuły

Cudowny Chłopak Biały Ptak Cały Film
The Lobster
John Wick: Chapter 2
Anatomy of a Fall
NIEPOKALANA Cały Film
Perfect Days
The Twilight Saga: New Moon
INFINITE STORM Cały Film
The Fast and the Furious
BABILON Cały Film
Free State of Jones
OCH, BELINDA Cały Film

Zostaw komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

×
Kolejny Użytkownik...